tel  03133800177email  info @safastone.com

insta teleg 6546 fa en

بازرسی بلوک

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به خوبی روشن است که برطرف کردن مشکلات کالاهایی که به مقصد می رسد یک مرحله وقت گیر و گران قیمت است. بنابراین سیاست کاری شرکت ما بارگیری یک کالا کاملاً مطابق با سفارش مشتری می باشد. بازرسی یکی از خدمات این مجتمع می باشد و قابل انجام بنا به درخواست مشتری چه داخلی و چه خارجی است. این شرکت متعهد می شود که محصولاتی که مورد بازرسی قرار می گیرند دارای مهر تاییدیه این مجتمع بوده و از لحاظ کیفیتی مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا می باشد.

 این شرکت آماده ی اخذ تمامی گواهی های درخواستی مشتریان شامل SGS, CE, BV و ... میباشد. همچنین این شرکت با داشتن تیم بسیار مجرب و اطلاع از تمامی قوانین اینکوترمز آماده ی ارائه ی خدمات بیمه و حمل داخلی و خارجی به تمامی فرم های F, C و D می باشد. 

گزارشی حاوی جزئیاتی از ترک های موجود بر روی بلوک انتخاب شده تهیه می شود. اگر ترک یا مشکلی بر روی بلوک وجود داشت قبل از تایید نهایی از مشتری نظرخواهی می شود. همچنین ابعاد و تصاویر بلوک در گزارش قید می شود. عکس هایی از 5 جهت بلوک تهیه می شود. مراحل ارزیابی بلوک به شرح زیر است:

1) وزن کردن: تمامی بلوک ها توزین می شود و وزن آن ها به همراه شماره ی بلوک در برگه ی بازرسی آورده می شود. اگر در مراحل ارزیابی متوجه شویم که یکی از وجه های بلوک برای داشتن انتخاب تمیزتر احتیاج به برش دارد از کارمندان معدن انجام این کار درخواست می شود.


2) اندازه گیری: اندازه گیری بلوک براساس نقایص و مشکلات روی بلوک صورت می گیرد. همچنین اندازه ی بلوک های تهیه شده با توافق دو جانبه با کارمندان معدن ارائه می شود.

اطلاعات تماس

home  اصفهان، شهرک صنعتی محمودآباد، بین خیابان 16 و 18 (سنگبری کریستال نو)

tel  03133800177

mobile  09132700868

email 

گالری تصاویر

کاتالوگ و تیزر

catalog

tizer

X

Right Click

No right click