tel  03133800177email  info @safastone.com

insta teleg 6546 fa en

بازرسی تایل

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
به خوبی روشن است که برطرف کردن مشکلات کالاهایی که به مقصد می رسد یک مرحله وقت گیر و گران قیمت است. بنابراین سیاست کاری شرکت ما بارگیری یک کالا کاملاً مطابق با سفارش مشتری می باشد. بازرسی یکی از خدمات این مجتمع می باشد و قابل انجام بنا به درخواست مشتری چه داخلی و چه خارجی است. این شرکت متعهد می شود که محصولاتی که مورد بازرسی قرار می گیرند دارای مهر تاییدیه این مجتمع بوده و از لحاظ کیفیتی مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا می باشد.
 این شرکت آماده ی اخذ تمامی گواهی های درخواستی مشتریان شامل SGS, CE, BV و ... میباشد. همچنین این شرکت با داشتن تیم بسیار مجرب و اطلاع از تمامی قوانین اینکوترمز آماده ی ارائه ی خدمات بیمه و حمل داخلی و خارجی به تمامی فرم های F, C و D می باشد. 
 
 
در طول پروسه ی تولید بازرسان ما از مراحل تولید دیدن می کنند تا از صحت و دقت کار اطمینان حاصل شود. تایل ها با دقت بررسی می شوند و اطمینان حاصل می گردد که انتخاب مواد مطابق با سلیقه­ ی مشتری باشد. تایل هایی با ترک، گوشه شکسته، ضخامت نا همسان و کم کیفیت از بقیه تایل ها جدا می شوند.
همچنین اطمینان حاصل می شود که بسته بندی با کیفیت و ضخامت مناسب باشد. مواردی که بررسی می شوند به شرح زیر است:
1) بازرسی ابعاد و اندازه: تعدادی تایل به صورت تصادفی برای چک شدن از نظر اندازه، ضخامت و مربع بودن انتخاب می شوند. در صورت عدم تایید کیفیت، تایل کنار گذاشته می شود. 
2) بازرسی کیفیت: تایل هایی با سوراخ، ترک، گوشه ی شکسته، عدم تطابق رنگ زمینه ی سنگ با مواد پر کننده و لکه شناسایی شده و  از ادامه یافتن به مراحل بعدی باز می مانند.
3) نصب برچسب: برچسبی حاوی اطلاعات شامل نوع سنگ، کد سنگ، ابعاد تایل، شماره تایل و وزن، نوع فرآوری، مشخصات پرسنل بسته بندی و در نهایت گواهی کنترل کیفیت بر روی هر جعبه نصب می شود.
4) بازرسی بسته بندی: در این مرحله از کیفیت و استحکام بسته بندی و همچنین پایداری آن در طول مسیر اطمینان حاصل می شود.
در نهایت گزارشی به همراه تصاویر تهیه شده و به رویت خریدار می رسد.

INSPECTION     DISLIKES INSPECTION    LIKES

اطلاعات تماس

home  اصفهان، شهرک صنعتی محمودآباد، بین خیابان 16 و 18 (سنگبری کریستال نو)

tel  03133800177

mobile  09132700868

email 

گالری تصاویر

کاتالوگ و تیزر

catalog

tizer

X

Right Click

No right click