tel  03133800177email  info @safastone.com

insta teleg 6546 fa en

بازرسی اسلب

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به خوبی روشن است که برطرف کردن مشکلات کالاهایی که به مقصد می رسد یک مرحله وقت گیر و گران قیمت است. بنابراین سیاست کاری شرکت ما بارگیری یک کالا کاملاً مطابق با سفارش مشتری می باشد. بازرسی یکی از خدمات این مجتمع می باشد و قابل انجام بنا به درخواست مشتری چه داخلی و چه خارجی است. این شرکت متعهد می شود که محصولاتی که مورد بازرسی قرار می گیرند دارای مهر تاییدیه این مجتمع بوده و از لحاظ کیفیتی مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا می باشد.

 این شرکت آماده ی اخذ تمامی گواهی های درخواستی مشتریان شامل SGS, CE, BV و ... میباشد. همچنین این شرکت با داشتن تیم بسیار مجرب و اطلاع از تمامی قوانین اینکوترمز آماده ی ارائه ی خدمات بیمه و حمل داخلی و خارجی به تمامی فرم های F, C و D می باشد. 

همانند تایل در ابتدا متخصصان ما تمام مراحل تولید را بررسی می کنند. در طول بازرسی اسلب تمام ترک ها، اضلاع، ابعاد، رنگ و فرآوری نهایی مورد بررسی قرار می گیرد. در پایان کار گزارشی با جزئیات به همراه تصاویر برای خریدار فرستاده می شود تا مشتری قادر باشد در مورد اسلب ها قضاوت کند. بیش تر مشتری ها اسلب هایی با کیفیت بالا خریداری می کنند ولی متاسفانه در مورد بسته بندی دقت کافی صورت نگرفته و برخی از آن ها در طول پروسه ی حمل و نقل دچار آسیب می شوند. به همین دلیل ما بهترین و ایمن ترین بسته بندی را انجام می دهیم. مراحل انجام کار به شرح زیر است:

1) گوشه ها، اضلاع، سطح اسلب، ابعاد، رنگ و ترک ها بررسی می شوند.
2) اگر اسلب دارای گوشه های شکسته باشد، اسلب با ماشین آلات با دقت بالا بریده می شود تا ضمن حاصل شدن اضلاع صاف و بی عیب بزرگترین شکل مستطیلی حاصل شود.
3) در طول فرایند بسته بندی، تصاویری از هر اسلب تهیه شده و به صورت سی دی در اختیار مشتری قرار می گیرد. عکسها با کیفیتی هستند که مشتری قادر است سطح و رنگ اسلب را مشاهده کند.

اطلاعات تماس

home  اصفهان، شهرک صنعتی محمودآباد، بین خیابان 16 و 18 (سنگبری کریستال نو)

tel  03133800177

mobile  09132700868

email 

گالری تصاویر

کاتالوگ و تیزر

catalog

tizer

X

Right Click

No right click